Korte lijnen

De lijnen zijn kort bij AH Vrij. Heeft u een vraag? Aarzel dan niet contact met onze medewerkers op te nemen!

Jan Vrij - Directeur

T 0174 712 560  M 06 512 274 47
jvrij@ahvrij.nl

Rick Vrij - Directeur / projectleider

T 0174 712 562 M 06 526 732 32 
rvrij@ahvrij.nl

Ben Kneppers - KAM-coördinator

T 0174 712 563   M 06 511 800 93
bkneppers@ahvrij.nl

Laurens van Muijen - Projectleider

T 0174 712 559 M 06 526 732 42  
lvmuijen@ahvrij.nl

Henk Slootweg - Projectleider

T 0174 712 564 M 06 229 179 41
hslootweg@ahvrij.nl

Jeroen Smits - Planning

T 0174 712 567 M 06 526 732 45 
jsmits@ahvrij.nl

planning@ahvrij.nl